khabarbanoo.ir

نوستالژی شمعدانی
پرورش گل شمعدانی نیازمند آگاهی از نحوه و زمان آبیاری، شرایط رطوبت، نور و گرما و همچنین آگاهی از نحوه تکثیر و نیز آشنایی با آفات و بیماری های این گیاه است در این مطلب تمام نکات درباره ی نگهداری هرچه بهتر این گیاه ذکر شده است و همچنین می توانید با انواع این گل های خاطره انگیز آشنا شوید.
ایده های زیبا و جدید از آرایش گل و گیاهان
تزیین و دکوراسیون گل و گیاه با تنوع و خلاقیت و با ابزار ساده:
حیاط سازی منزل
می توان گفت که ورودی هر خانه مقدمه ی داستان آن خانه است. در برخی خانه های ویلایی و آپارتمانی، هنگام ورود در ابتدا با حیاط مواجه می شویم و داستان خانه از همانجا آغاز می شود! بسیاری از افراد برای زیباتر شدن روایت خانه ی خود، دست به محوطه سازی حیاط یا اصطلاحا حیاط سازی منزل می زنند. با ما باشید تا در این مطلب، به تماشای انواع روش های حیاط سازی منزل بنشینیم و از متخصصان این زمینه کمک بگیریم.
چگونه گیاهان خانگی را تمیز کنیم
گیاهان آپارتمانی هم کثیف می شوند. برای این که گیاهان عمر بیشتری داشته باشند می توانید آنها را با روش درست تمیز کنید. در زیر چند روش تمیز کردن گیاهان توضیح داده شده است:
معرفی گل آگاو
آگاو از گیاهان گوشتی زینتی خیلی رایج است. برگ‌های آن به‌صورت طوقه‌ای قرار دارند که، چرمی و خنجر مانند هستند. حاشیه برگ‌ها صاف است اما در انتهای آن خاری به سان یک خنجر تیز وجود دارد که باور کنید دستتان را میبرد!
چینش گیاهان آپارتمانی در دکوراسیون منزل
از مهمترین قسمت های دکوراسیون منزل چیدمان گل و گلدان در منزل است. لذت داشتن و نگه داری و چیدمان انها در منزل از مزیت های فوق العاده یک منزل زیباست. آوردن گیاهان تزیینی و دارویی به فضای داخل خانه یک سرگرمی فوق العاده عالی برای هر فردی است. برای اینکه همه چیز عالی انجام شود نیاز به گلدان تزیینی مدرن و زیبا نیز دارید به طوری که ظاهر گل و گیاه را از آنچه که هست زیباتر و شیک تر نشان دهد. هر گلی برای کامل شدن نیاز به گلدانی شیک و زیبا دارد.
نقش و تاثیر گیاهان در فضای داخلی
شاید برای شما هم سوال باشد که در کجا ، و کدوم قسمت منزل و فضای داخلی خود ، از چه نوع گیاه و گلدانی استفاده کنید که هم حال خودتان و هم حال فضای شما را بهبود بخشد ... پس با ما همراه باشید...
معرفی گیاهان گوشت خوار
در بعضی مناطق جهان گیاهانی می رویند که به گیاهان گوشتخوار مشهورند و به محض این که حیوان یا پرنده کوچک یا حشره ای روی برگ های آن گیاهان بنشیند , برگها به طور ناگهانی بسته می شوند و آن درخت یا بوته , تیغهای خود رادر بدن این جاندار گرفتار فرو می برد و شیره جان وی را که از خون یا نوعی لنف تشکیل شده است , توسط خارهای خود می مکد .
با هسته پرتقال برای نوروز سبزه درست کنید
درخت پرتقال دو نوع زینتی و معمولی دارد و شما برای سبز کردن هسته آن نیاز به تجهیزات ویژه ای ندارید. در این مقاله طرز سبز کردن و درست کردن سبزه عید با هسته پرتقال و لیمو را به شما آموزش می‌دهیم.
آرامشی از جنس طبیعت در فضای خانه
استفاده از گیاهان در فضای داخلی ضمن اینکه طراوت و تازگی را با خود به همراه می‌آورد در خلق حس مکان نیز مؤثر است؛ لذا در این مقاله به آخرین عواملی که بر این ایجاد این حس تأثیرگذار است خواهیم پرداخت.
گل اپیشیا، این حجم قرمز…
محبوبیت این گل به خاطر برگهای قرمز و رنگی اون هستش که واقعا داره جای کلیشه ی همیشگی حسن یوسف رو میگیره!
پولدارها چه گلهایی باید بخرند؟
مقاله امروز در باره گلهای مجلسی و اعیونی است،در زیر به معرفی برخی ازین گلها که در ایران هم موجود هستند میپردازیم:
چگونه بهار را به خانه بیاوریم؟
رنگ‌های طبیعت همواره در انسان تاثیرگذارند و این آثار به گونه‌ای عمیق و اجتناب ناپذیر در روح و جان ما جا گرفته است.
نظرسنجی
با کدامیک از گزینه های زیر بیشتر موافقید؟
با حضور زنان در مسابقات جام جهانی والیبال راه برای حضور زنان در تمامی مسابقات ورزشی هموار شد.
حضور زنان در ورزشگاه ها یک موضوع فرعی است، در حوزه زنان مسایل مهمتری وجود دارد.
حضور زنان در ورزشگاه صرفا ساختار مردانه اجتماع را به چالش می کشد و گره ای از مشکلات زنان باز نمی کند.
حضور زنان در ورزشگاه یک حرکت نمادین برای به رسمیت شناخته شدن حقوق احتماعی زنان از سوی جامعه مردسالار ایران است.