khabarbanoo.ir

کاهش چربی شکمی با استفاده از گاز دی اکسیدکربن
محققان عنوان می کنند «کربوکسی تراپی»، تکنیک تزریق گاز دی اکسید کربن به بدن، می تواند به کاهش چربی دور شکم کمک کند.
راه رفتن چقدر کالری می سوزاند؟
راه رفتن یکی از بهترین ورزش ها برای قلب است که علاوه بر کالری سوزی به بهبود جریان خون نیز کمک می کند. پیاده روی بسته به وزن و نوع مسیر، کالری های متفاوتی می سوزاند. برای افزایش کالری سوزی می توانید از وزنه یا حرکات اینتروال استفاده کنید و یا خود را به چالش بکشانید.
روش استفاده از چای سبز برای لاغری
بهترین زمان برای نوشیدن چای سبز به منظور کاهش وزن، ۲ ساعت پس از صرف غذا در وعده‌های غذایی است. به این ترتیب شما علاوه بر آنکه از خواص درمانی چای برای کاهش وزن بهره می‌برید، خللی در میزان جذب آهن به وجود نمی‌آورید؛ زیرا چای سبز همانند چای سیاه موجب کاهش جذب آهن موجود در غذا می‌شود.
برای رژیم، برنج و نان را حذف نکنید
سبوس یکی از مواد مغذی‌ است که در درمان بیماری‌های دستگاه گوارش، اضافه‌وزن، فشار و چربی خون نقش به سزایی دارد.
پاستا باعث چاقی می‌شود یا لاغری؟!
آیا پاستا سلامت است، یا بیشتر مضر است؟ یک متا آنالیز اخیر به دنبال پاسخ این سوال بود. یافته‌های این تجزیه و تحلیل بسیار شگفت انگیز بود به ویژه برای افرادی که رژیم‌های غذایی کم کربوهیدرات را دنبال می‌کردند.
۷ تا ۲۰ کیلو کاهش وزن تنها در ۱۳ روز با رژیم لاغری سریع متابولیسم
اگر در دو هفته آینده قراری دارید که می خواهید خوش اندام و زیباتر به نظر برسید، اگر نزدیک عروسی خودتان یا یکی از اقوام نزدیک و یا دوستانتان است و می خواهید در جشن یا مهمانی پیش رو بدرخشید و متناسب باشید، اگر بدنبال یک رژیم لاغری سریع و کاهش وزن ۷ تا ۲۰ کیلویی هستید، حتما رژیم لاغری سوخت و ساز را امتحان کنید.
دمنوش بنوش لاغر شو!
به مروز زمان و با تغییر سبک زندگی و ماشینی شدن آن، بیماری‌ های چاقی و متابولیک مانند دیابت بیشتر می‌شود.
چه نوع کفشی برای پیاده روی مناسب است؟
یکی از گام های اولیه پیاده روی یا انجام ورزش های ابتدایی، انتخاب کفش مناسب است؛ کفشی که هم بتوان با آن پیاده روی کرد، هم در مسافرت ها با آن به کوه و صحرا زد و هم در صورت لزوم برای راه رفتن روی تردمیل از آن کمک گرفت.
تاثیر طناب زدن بر روی کاهش وزن
طناب زدن یکی از ورزش های مفید برای کاهش وزن است. این ورزش، ضربان قلب و فشار خون را بهبود می بخشد. به علاوه، عملکرد ماهیچه ها و تراکم استخوان را نیز تقویت می کند. طناب زدن همانند یک ورزش کاردیو، استخوان، بازوها، پاها، قلب، رگ ها و شش ها را قوی می کند.
تحرک داشته باشید تا شادتر باشید
فعالیت بدنی مداوم و طولانی به عنوان عاملی برای کاهش افسردگی و اضطراب شناخته شده است و معمولا برای پیشگیری یا درمان شرایط منفی روانپزشکی تجویز می‌شود. تحقیقات جدید نشان می‌دهد فراوانی و حجم فعالیت‌های فیزیکی، دو عامل اصلی رابطه بین فعالیت بدنی و شادی هستند.
چرا عده‌ای با خوردن
چرا عده‌ای اصلاً چاق نمی‌شوند و عده‌ای هم به قول خودشان با خوردن آب چاق می‌شوند؟ بهترین راه‌ لاغر شدن بدون بازگشت، خارج کردن رطوبت از بدن و در نتیجه تحصیل سلامتی در این مطلب‌ توضیح داده شده است.
به این دلیل 3 ساعت قبل از خواب ورزش نکنید
بررسی‌های جدید نشان داده است که ورزش کردن قبل از خواب بر ضربان قلب و سیکل خواب تاثیر منفی می‌گذارد.
دمنوش لاغری شکم و پهلو
یکی از خواص دارچین تثبیت کننده قند خون است که به کاهش وزن شما کمک خواهد کرد و همان طور که بهتر می دانید رژیم هایی که شاخص قندی پایین تری دارند در مقایسه با رژیم های کم چرب تاثیر بیشتری در کاهش وزن دارد. لازم به توضیح است افرادی که دارای مشکلات کبدی هستند دارچین مصرف نکنند.
معرفی ورزش کراس فیت، معایب و مزایای آن برای بدن
کراس فیت ترکیبی از تمرینات قدرتی، استقامتی، ژیمناستیک، انفجاری، پلیومتریک، سرعتی و وزنه‌برداری به‌شیوه‌ی المپیکی با استفاده از کتل‌بل و وزن خود بدن است.
نظرسنجی
با کدامیک از گزینه های زیر بیشتر موافقید؟
با حضور زنان در مسابقات جام جهانی والیبال راه برای حضور زنان در تمامی مسابقات ورزشی هموار شد.
حضور زنان در ورزشگاه ها یک موضوع فرعی است، در حوزه زنان مسایل مهمتری وجود دارد.
حضور زنان در ورزشگاه صرفا ساختار مردانه اجتماع را به چالش می کشد و گره ای از مشکلات زنان باز نمی کند.
حضور زنان در ورزشگاه یک حرکت نمادین برای به رسمیت شناخته شدن حقوق احتماعی زنان از سوی جامعه مردسالار ایران است.