khabarbanoo.ir

چند رسانه ای
طلاق صوری!

طلاق صوری!

طلاق صوری به طلاقی گفته می‌شود که هدف آن جدایی زوج نباشد و به نیت دیگری انجام شود. معمولاً در طلاق صوری، زن و شوهر از نظر قانونی طلاق گرفته‌اند ولی ممکن است همچنان با هم زندگی کنند. طلاق صوری می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که در فایل صوتی زیر الهیار ملکشاهی رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس درباره آن توضیح می دهد:
آموزش ساخت کارت پستال سه بعدی قلبی

آموزش ساخت کارت پستال سه بعدی قلبی

کارت پستال در فرانسه متولد شده و در فرهنگ لاروس این طور تعریف شده است: کارتی که یک طرف آن عکس یا تصویر باشد و طرف دیگر آن متن یا موضوع. کارت پستا‌ل‌ها آثار تجسمی سیار هستند. این روزها ما کمتر از کارت پستال استفاده می‌کنیم، اما این قاصدان کاغذی هنوز هم مورد توجه هستند.
آموزش ساخت کادو دست ساز زیبا در 3 دقیقه

آموزش ساخت کادو دست ساز زیبا در 3 دقیقه

هدیه دادن و هدیه گرفتن موجب نزدیکی و تقویت روابط شده و باعث به وجود آمدن حس خوب و شاد در هر دو طرف می شود اما تهیه کادو مناسب همیشه کاری دشوار و به نتیجه رسیدن برای اینکه چه بخریم بسیار زمان بر و گاهی کلافه کننده میشود، با این وجود که خرید کادو آسان تر است اما ساخت آن بسیار ارزشمندتر و ماندگارتر خواهد بود. ما در فیلم زیر آموزش ساخت کادو بسیار کامل در چند دقیقه  را آموزش می دهیم:
ایران از نگاه دوربین عکاس ایتالیایی

ایران از نگاه دوربین عکاس ایتالیایی

«برخلاف بسیاری از کشورهای خاورمیانه، مردان و زنان ایرانی از قرار گرفتن مقابل دوربین لذت می‌برند.» این توصیف سیمونه ترامونته، عکاس ایتالیایی است که تابستان گذشته به مدت یک ماه در ایران حضور داشت و ماجرای سفرهای خود را از تهران تا قم و دامنه‌های زاگرس در قاب دوربین ثبت کرد. آنچه می‌بینید قاب‌هایی از زندگی مردم عادی ایران از زاویه نگاه و دوربین سیمونه ترامونته است.
فیلم: واکنش همسران شهید باکری و نوری به فیلم ویلایی‌ها

فیلم: واکنش همسران شهید باکری و نوری به فیلم ویلایی‌ها

صحبت‌های همسران شهید باکری و نوری درباره فیلم ویلایی ها را ببینید. ویلایی‌ها قصه خانواده‌های فرماندهان سپاه و ارتش در سال ۱۳۶۵ است. عزیز زن ۵۰ ساله‌ای است که همراه نوه‌هایش وارد مجموعه ویلاها می‌شود. الیاس نیز راننده بسیجی است که هر وقت وارد مجموعه می‌شود همه نگران این می‌شوند که شاید خبر شهادت یکی از فرماندهان را بدهد. پس از مدتی سیما که عروس عزیز است از تهران می‌آید تا بچه‌های خود را به خارج از کشور ببرد.
این روبات برای شما پنکیک درست می کند!

این روبات برای شما پنکیک درست می کند!

این روبات برایتان پنکیک می پزد!محققان یک روبات پنکیک ساز ساخته اند . این روبات درحقیقت یک چاپگر سه بعدی است که می تواند پنکیک های مختلف با توجه به طرح دلخواه کاربر تهیه کند.