khabarbanoo.ir

سبک زندگی
کتابم را بیشتر از لوبیا و باقلا می‌ خرند

کتابم را بیشتر از لوبیا و باقلا می‌ خرند

اینکه کتاب به زحمت به چاپ‌های بعدی می‌رسد و کلی طول می‌کشد که چهارصد نسخه بفروشد و همه از این می‌نالند قصه‌ آشنای بازار کتاب این روزهاست و توجیه‌اش هم این است که آمار مطالعه پایین است و مردم کتاب نمی‌خوانند. اما حبیب معتقد است:« من همیشه برای رمان‌نویسی یک ایده‌ای دارم. برای من مهم نیست که یک استاد دانشگاه کتابخوان را پای رمانم بنشانم. او که خودش کتاب می‌خواند. برای من مهم است کسی را که کتاب نمی‌خواند پای کتاب‌هایم بنشانم.
چسب استخوان ۵ دقیقه ای از راه رسید

چسب استخوان ۵ دقیقه ای از راه رسید

با تولید چسبی خاص برای اتصال بخش های آسیب دیده استخوان های بدن انسان، می توان امیدوار بود که در آینده نزدیک استفاده از پیچ و صفحات فلزی آزاردهنده برای این کار به پایان برسد.
موفقیتی بزرگ در درمان لوپوس

موفقیتی بزرگ در درمان لوپوس

محققان از آزمایش یک داروی جدید وریدی در درمان بیماری لوپوس خبر دادند. فاز سوم آزمایشات بالینی این دارو موفقیت آمیز اعلام شد.
راهکارهای درمانی اگزمای پوست

راهکارهای درمانی اگزمای پوست

دکتر منصور نصیری کاشانی دبیر اجرایی کنگره قاره‌ای درماتولوژی با اشاره به اینکه ۲۰درصد اگزماهای تماسی از نوع آلرژیک و ۸۰درصد از نوع تحریکی است، گفت: درمان این بیماری علاوه بر پیشگیری، بستگی به وسعت و انتشار آن دارد.
روح گریان من

روح گریان من

کتاب روح گریان من با عنوان اصلی the tears of my soul داستان واقعی یک جاسوس زن کره‌ای به نام کیم هیون هی است که با نام مستعار کیم اوک هوآ در سازمان جاسوسی کره شمالی فعالیت می‌کرد و پرواز ۸۵۸ هواپیمایی کره جنوبی را منفجر کرد. هدف کیم هیون هی و کره شمالی از این اقدام جلوگیری از برگزاری بازی‌های المپیک و اتحاد دوباره دو کره بود که البته با شکست مواجه شد.
درمان خروپف با چسب هوشمند

درمان خروپف با چسب هوشمند

بسیاری از مردم جهان از نارسایی تنفسی رنج برده و در خواب خرو پف می‌کنند که علاوه بر ایجاد مزاحمت برای دیگران، موجب سردرد، کاهش تمرکز و فراموشی و... می‌شود.
وقتی کودکِ درون راوی است

وقتی کودکِ درون راوی است

 فکربازی‌های من و عنکی نوشته فاطمه فروتن اصفهانی روایتی کاملا کودکانه‌ست. زبان این روایت و آموزش اعتماد به‌نفس به شیوه غیرمستقیم و استفاده از تفکری خلاق در جهت پذیرش خود واقعی، مفاهیمی است که می‌توان در نقد و بررسی این کتاب در نظر داشت.
فواید مطالعه گروهی برای کودکان و والدین

فواید مطالعه گروهی برای کودکان و والدین

تحقیقات اخیر نشان داده که مطالعه گروهی به کودکان کمک می‌کند تا حس توجه و همکاری میانشان تقویت شود و فرصتی برای اتحاد و همبستگی بیشتر برایشان فراهم آید. یافته‌ها هم‌چنین نشان می‌دهد خواندن کتاب در کنار یکدیگر، سطح زندگی والدین را نیز ارتقا می‌بخشد و در کاهش استرس و افسردگی آن‌ها نقش مهمی دارد.
اشتباهات خانم ها هنگام رژ لب زدن

اشتباهات خانم ها هنگام رژ لب زدن

رژ لب برای اینکه بتواند بر زیبایی شما بیفزاید باید رنگ و بافت آن به درستی انتخاب شود. نکاتی که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم در انتخاب رژ لب راهنمایی‌تان می‌کند:
دمنوش لاغری شکم و پهلو

دمنوش لاغری شکم و پهلو

یکی از خواص دارچین تثبیت کننده قند خون است که به کاهش وزن شما کمک خواهد کرد و همان طور که بهتر می دانید رژیم هایی که شاخص قندی پایین تری دارند در مقایسه با رژیم های کم چرب تاثیر بیشتری در کاهش وزن دارد. لازم به توضیح است افرادی که دارای مشکلات کبدی هستند دارچین مصرف نکنند.
آموزش دوخت کیف مدرن و زیبا در نیم ساعت

آموزش دوخت کیف مدرن و زیبا در نیم ساعت

کیف دستی و رودوشی یکی از وسایل ضروری است که هر خانم به آن احتیاج دارد ولی نیاز نیست برای رفع این احتیاج همیشه به مراکز خرید مراجعه کنید چرا که با داشتن یک الگو و طرح آموزشی می توانید خودتان به راحتی در منزل یک کیف رودوشی دورو بدوزید.
چگونه کتابخوان شویم و کتابخوان باقی بمانیم؟

چگونه کتابخوان شویم و کتابخوان باقی بمانیم؟

کتابخوانی از جمله صفاتی است که بسیاری از ما علاقه داریم واجد آن باشیم، اما اکثر ما وقت و حوصله کافی را به خواندن کتاب اختصاص نمی دهیم. سعی کرده ایم با کمی مطالعه و جستجو، 10 نکته از مهمترین نکات در مورد کتابخوانی را گردآوری کنیم.
گردانندگان پیام‌رسان‌های داخلی را بشناسید

گردانندگان پیام‌رسان‌های داخلی را بشناسید

با قوت‌گرفتن خبر فیلتر شدن پیام‌رسان تلگرام در ایران، حالا پیام‌رسان‌های داخلی با یکدیگر در حال رقابت هستند تا هرکدام امکانات و ویژگی‌های خود را به کاربران فضای مجازی معرفی کنند و میزبان کوچ بزرگ ایرانیان از پیام‌رسان پرمخاطب تلگرام باشند اما آنچه این روزها یکی از دغدغه‌های اصلی کاربران ایرانی در این حوزه است، این است که پیام‌رسان‌ها توسط چه اشخاصی و چگونه اداره می‌شوند؟
رباتی برای رفع تنهایی یا نقض حریم خصوصی؟

رباتی برای رفع تنهایی یا نقض حریم خصوصی؟

ربات خانگی «فریبو» با زیر نظر گرفتن فعالیت‌های صاحبش در خانه، هر فعالیت او را با دوستانش به اشتراک می‌گذارد. این ربات مشوقی برای ارسال پیام یا تماس گرفتن فرد و دوستان اوست و بویژه به افراد جوان برای رفع تنهایی کمک می‌کند. البته برخی استفاده‌کنندگان از این ربات نگرانی‌های بابت از بین رفتن حریم خصوصی خود ابراز کرده‌اند.