khabarbanoo.ir

دکوراسیون
چگونه جرم شیرآلات را پاک کنیم؟

چگونه جرم شیرآلات را پاک کنیم؟

شیرآلات بخش مهمی از زیبایی دکوراسیون آشپزخانه ی شما را را به خود اختصاص می دهند و براق بودن شیرهای آب تاثیر زیادی در پاکیزگی فضای آشپزخانه ی شما دارد. البته دقت داشته باشید که برای تمیز کردن این بخش باید نکات خاصی را رعایت کنید که امروز ما با شما در میان می گذاریم با ما همراه باشید.
آشپزخانه را چطور تمیز و براق کنیم؟

آشپزخانه را چطور تمیز و براق کنیم؟

نزدیک عید که می‌شود اولین چیزی که ذهن بانوان را مشغول می‌کند تمیز کردن خانه است. خانه تکانی رسمی است که از قدیم به یادگار مانده و نمادی برای شروع و تازگی و نو شدن است.خانه‌تکانی آشپزخانه سخت‌ترین مرحله از این کار است، اما با برنامه‌ریزی و نظم کاری به راحتی می‌توانید آشپزخانه تمیزی برای سال نو داشته باشید.
هنر تزئین خانه با لوازم ساده

هنر تزئین خانه با لوازم ساده

هنر تزئین خانه با وسایل ساده و بی‌مصرف یکی از کارهای جالب و هیجان‌انگیز است. اگر خوب به اطرافمان نگاه کنیم، وسایلی وجود دارند که دیگر به دردمان نمی‌خورد. مثل بطری، چوب، آینه و… . در این متن به راهکارهایی برای استفاده از این وسایل به‌منظور تزئین بهتر خانه اشاره می‌کنیم.
آرامشی از جنس طبیعت در فضای خانه

آرامشی از جنس طبیعت در فضای خانه

استفاده از گیاهان در فضای داخلی ضمن اینکه طراوت و تازگی را با خود به همراه می‌آورد در خلق حس مکان نیز مؤثر است؛ لذا در این مقاله به آخرین عواملی که بر این ایجاد این حس تأثیرگذار است خواهیم پرداخت.
دکوراسیون مناسب متولدین هر ماه

دکوراسیون مناسب متولدین هر ماه

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید ترجیح می دهید دکوراسیون خانه را هر از چند گاهی عوض کنید به دنبال طرح های جدید می گردید به شما پیشنهاد می کنیم که این بار دکوراسیون منزلتان را بر اساس نشانه های ماه تولدتان بچینند.
روش هایی برای خوشبو نگه داشتن هوای خانه

روش هایی برای خوشبو نگه داشتن هوای خانه

آیا برای شما هم پیش آمده که وقتی وارد خانه می شوید بوی کهنگی و ماندگی احساس کنید؟ بویی که از ترکیب بوی غذاها در آشپزخانه، حوله های خیس داخل حمام و فعالیت های روزانه دیگر ایجاد می شود. دلایل زیادی برای بد بو شدن فضای خانه وجود دارد اما روش های زیادی هم برای خوشبو کردن خانه وجود دارد که می توانید امتحان کنید.
مبل خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

مبل خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

هر روز مدل‌های جدیدی از مبلمان طراحی می‌شود و این موضوع خرید مبل را که از وسایل نسبتا ضروری خانه است با دشواری مواجه می‌کند.
راهکارهایی برای دکوراسیون داخلی خانه کوچک

راهکارهایی برای دکوراسیون داخلی خانه کوچک

زندگی آپارتمان‌نشینی اجتناب‌ناپذیر شده است و برای اینکه بتوانیم از فضای نقلی و جمع و جور اغلب آپارتمان‌های امروزی بهترین بهره را ببریم نیاز به ترفندهایی در چیدمان داخلی خانه هستیم.
۵ اصول فنگ شویی آشپزخانه

۵ اصول فنگ شویی آشپزخانه

فنگ شویی به معنای پیدا کردن دکوراسیون و چیدمانی مناسب در قسمت های مختلف یک ساختمان مسکونی و تجاری و ویلا و … است تا دکوراسیون طراحی شده بتواند اثری توام با انرژی مثبت را روی افراد داشته باشد،
۱۰ توصیه مهم در طراحی دکوراسیون آشپزخانه

۱۰ توصیه مهم در طراحی دکوراسیون آشپزخانه

بیشتر زندگی در آشپزخانه جریان دارد. صرفنظر از اینکه سبک زندگی ما چقدر می تواند متفاوت باشد، بیشتر فعالیت های ما حول محور آشپزخانه است: آشپزی، آماده کردن یک اسنک، خوردن صبحانه یا سه وعده غذایی با دوستان یا خانواده. ما در آشپزخانه تعامل با دیگران را می آموزیم و با خانواده و دوستان برای نوشیدن قهوه یا آبمیوه جمع می شویم، در کنار طراحی دکوراسیون آشپزخانه قابل ذکر است ، آشپزخانه مکانیست که نیاز به طرحی هم زیبا و هم کاربردی باشد. این مسئله دو چالش از باید ها و نباید ها در طراحی آشپزخانه ایجاد می کند. مهم نیست که سبک طراحی آشپزخانه چه باشد، سازماندهی و چیدمان برای طراحی آشپزخانه کاری ضروری است. به همین دلیل متخصصان ما را از ۱۰ اشتباهی که باید از آنها اجتناب کنیم آگاه می کنند تا به یک طراحی زیبا و منحصر به فرد و کاربردی دست پیدا کنیم.
تغییر دکوراسیون خانه با توصیه یک طراح داخلی!

تغییر دکوراسیون خانه با توصیه یک طراح داخلی!

آیا تابه‌حال از خودتان پرسیده‌اید که چرا یک طراح داخلی باتجربه می‌تواند در به‌کارگیری نقوش و رنگ‌های پرمایه در فضا موفق باشد، ولی شما نمی‌توانید با رضایت کامل چنین پروژه‌هایی را به سرانجام برسانید؟ در ادامه به شما تکنیک‌هایی را آموزش خواهیم داد که نمی‌توان آنها را فقط با تحصیلات آکادمیک در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی به دست آورد، بلکه تلفیقی از آموزش و کار اجرایی می‌تواند شما را در میزان و انتخاب صحیح رنگ و طرح‌ها همراهی کند.
رنگ هایی که باید در اتاق خوابتان استفاده کنید

رنگ هایی که باید در اتاق خوابتان استفاده کنید

شب ها نمی توانید خوب بخوابید؟ البته می توانید گناه این بی خواب شدن را به گردن اخبار بد، مشکلات خانوادگی و یا گرفتاری های روزمره تان بیندازید و یا فکر و خیال درباره آینده و حتی سر و صدای بیرون از خانه یا جروبحثی را که با همسایه تان داشته اید، دلیل اصلی این مشکل بدانید.