خبربانو : جستجوگر خبری ویژه بانوان
.:( نسخه آزمایشی ):.

آرشیو خبرها

سخنگوی ناجا گفت: میانگین سن اعتیاد در مردان در حال حاضر در کشور ما ۲۴ سال و زنان ۲۶ سال است، اما شروع انحراف به ۱۵ سالگی رسیده است.

منبع : خبرگزاری مهر

تاریخ : 1396/09/20
ساعت : 6:26 بعد از ظهر

دل‌نوشته‌ها و نقاشی‌های بچه‌های غزه در قالب کتابی با عنوان«باغ‌های امید» از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شد.
منبع : خبرگزاری کار ایران - ایلنا

تاریخ : 1396/09/20
ساعت : 6:26 بعد از ظهر

خداوند در قرآن برای افراد باایمان نه تنها در آخرت بلکه در دنیا نیز پاداشی در نظر گرفته که بخشودگى گناهان، ریزش باران‌هاى برکت، فزونى اموال، فزونى فرزندان، باغ‌هاى پر برکت و نهرهاى آب جارى از جمله این پاداش‌ها به شمار می‌رود.

منبع : خبرگزاری فارس

تاریخ : 1396/09/20
ساعت : 5:23 بعد از ظهر

دستیار ویژه‌ی رییس جمهور در حقوق شهروندی تاکید دارد که حقوق شهروندی و حقوق بشر یکی نیست بلکه حقوق شهروندی ناظر بر حقوق و وظایف شهروندان است.

منبع : خبرگزاری دانشجویان ایران - ایسنا

تاریخ : 1396/09/20
ساعت : 7:29 بعد از ظهر

قم- ایرنا- مالک باشگاه بسکتبال نادرشیمی قم گفت: تیم بسکتبال بانوان نادر شیمی قم در لیگ برتر باشگاه های کشور با موفقیت به مرحله یک هشتم نهایی صعود کرده و خود را برای کسب عنوان قهرمانی در این رقابت ها آماده می کند.


منبع : خبرگزاری جمهوری اسلامی

تاریخ : 1396/09/20
ساعت : 9:58 بعد از ظهر

گرگان - ایرنا - مدیرکل آموزش بنیاد شهید وامور ایثارگران گفت : بیش از 2 هزار و 100 فرزند شاهد و ایثارگر کشور عضو هیات علمی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی هستند.


منبع : خبرگزاری جمهوری اسلامی

تاریخ : 1396/09/20
ساعت : 9:34 بعد از ظهر

ارومیه- ایرنا- اقلام فرهنگی و هدایای جمع‌آوری شده در پایگاه‌های امداد فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌غربی امروز /دوشنبه/ به مناطق زلزله زده کرمانشاه ارسال شد.


منبع : خبرگزاری جمهوری اسلامی

تاریخ : 1396/09/20
ساعت : 9:59 بعد از ظهر

حجت الاسلام محسنی اژه‌ای درخصوص موضوع منتسب به دختر آیت الله آملی لاریجانی نیز گفت: اگر این دروغ را کسی به شما نسبت داد چه می کنید؟ این مساله صد درصد دروغ است ایشان با هیچ سرویسی ارتباط نداشته و هیچوقت و هیچ جا بازداشت نشده است.

منبع : انتخاب

تاریخ : 1396/09/20
ساعت : 3:52 بعد از ظهر

همشهری آنلاین: در بازی‌های پاراآسیایی جوانان تیم گلبال زنان ایران بر تایلند غلبه کرد و در دومین دیدار مغلوب چین شد.

منبع : همشهری

تاریخ :
ساعت : 12:00 صبح

گروه فرهنگی: مدیر دایره نشر آثار و مشارکت زنان در دفاع مقدس استان قزوین گفت: آثار و مصاحبه‌ها و اسناد مرتبط با بانوان ایثارگر فعال استان جمع‌آوری می‌شود تا به‌صورت مکتوب در قالب کتاب و فیلم و مستند ارائه شود.

منبع : ایکنا

تاریخ : 1396/09/20
ساعت : 4:01 بعد از ظهر


تبلیغات

مراقبت کودمان باشیم


صفحه اصلی  |   درباره ما  |   خبرنامه  |   تماس با ما
تمامی حقوق این سایت متعلق به خبربانو میباشد.
google plus linkedin rss instagram Telgram
Design By Rahyaft