خبربانو : جستجوگر خبری ویژه بانوان
.:( نسخه آزمایشی ):.

آرشیو خبرها

یک فعال حقوق کودک با اشاره به بحث رفع فقر در جامعه گفت: شهرداری تهران می تواند از طریق امکانات وسیع فرهنگی و آموزشی که دارد، به سمت ترویج حقوق کودک و رفع فقر کودکان پیش برود.

منبع : خبرگزاری مهر

تاریخ : 1396/09/20
ساعت : 4:15 بعد از ظهر

نوزاد نارس به نوزادی گفته می‌شود که تولد زودهنگام پیش از ۳۷ هفته‌ داشته باشد. سالانه ۱۵ میلیون نوزاد نارس در سراسر دنیا به دنیا می‌آیند. در ایران آمار تقریبی تولد نوزادان نار‌س ۱۲درصد ذکر می‌شود. اما باید دانست که نخستین خطری که در بدو تولد این نوزادان را تهدید می‌کند...

منبع : تابناک

تاریخ : 1396/09/20
ساعت : 12:54 بعد از ظهر

تهران-ایرنا- نتایج یک مطالعه جدید نشان می دهد زنانی که قبل از بارداری و یا در اولین ماه بارداری در معرض آلودگی هوا قرار می گیرند، با افزایش خطر ابتلای نوزادشان به نقص های مادرزادی مانند شکاف لب و یا قلب غیرطبیعی روبرو می شوند.


منبع : خبرگزاری جمهوری اسلامی

تاریخ : 1396/09/20
ساعت : 4:48 بعد از ظهر

«کریس چوآنگ» مدیرعامل کمپانی Republic Wireless که با اصرار بی پایان کودکش برای داشتن گوشی مواجه بود، با یک مطالعه سه ساله سرانجام گوشی بدون صفحه نمایشRelay ویژه کودکان را طراحی کرد.

منبع : روزنامه ایران

تاریخ : 1396/09/19
ساعت : 10:36 بعد از ظهر

گروه فرهنگی: مدیر مرکز تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهی استان قزوین گفت: بسیاری از اسباب بازی‌هایی که امروز در بازار وجود دارد فاقد خلاقیت است این در حالی است که اسباب بازی باید با حفظ جذابیت و ایجاد خلاقیت، توانمندی کودک را نیز تقویت کند.

منبع : ایکنا

تاریخ : 1396/09/19
ساعت : 11:10 صبح

محققان کشور کفی فوق هوشمندی را عرضه کردند که قادر به اصلاح الگوی حرکتی در کودکان و دانش‌آموزان است، ضمن آنکه در صورت گام برداشتن ناصحیح به فرد هشدار خواهد داد.

منبع : خبرگزاری دانشجویان ایران - ایسنا

تاریخ : 1396/09/19
ساعت : 10:58 صبح

تهران- ایرنا- محققان آمریکایی می گویند استفاده از دستگاه های دیجیتالی قبل از خواب موجب افزایش شاخص توده بدنی ( BMIs) در کودکان می شود.


منبع : خبرگزاری جمهوری اسلامی

تاریخ : 1396/09/19
ساعت : 1:47 بعد از ظهر

گروه فرهنگی: مدیر مرکز تجاری‌سازی و اشتغال دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهی استان قزوین گفت: بسیاری از اسباب بازی‌هایی که امروز در بازار وجود دارد فاقد خلاقیت است این در حالی است که اسباب بازی باید با حفظ جذابیت و ایجاد خلاقیت، توانمندی کودک را نیز تقویت کند.

منبع : ایکنا

تاریخ : 1396/09/19
ساعت : 10:29 صبح

دروغگویی بچه‌ها داستان پردردسری است که گاهی صرفاً به خیالبافی کودک برمی‌گردد و گاهی به ترس‌های او. در کودکان زیر 4 سال، دروغ معمولاً نوعی از خود بزرگ بینی، رؤیابافی یا خیال‌پردازی است اما بچه‌ها وقتی بزرگتر می‌شوند از ترس تنبیه شدن یا واکنش نامناسب والدین و همسالان دروغ می‌گویند.

منبع : روزنامه ایران

تاریخ : 1396/09/19
ساعت : 12:00 صبح

علم می‌گوید که خیالی‌ترین نقاشی‌ها هم می‌توانند معناهای خلاقانۀ عمیقی داشته باشند.

منبع : خبرگزاری دانشجویان ایران - ایسنا

تاریخ : 1396/09/19
ساعت : 12:01 صبح


تبلیغات

مراقبت کودمان باشیم


صفحه اصلی  |   درباره ما  |   خبرنامه  |   تماس با ما
تمامی حقوق این سایت متعلق به خبربانو میباشد.
google plus linkedin rss instagram Telgram
Design By Rahyaft