خبربانو : جستجوگر خبری ویژه بانوان
.:( نسخه آزمایشی ):.

آرشیو خبرها

دومین کنگره شهدای دانشجوی استان قم عصر دوشنبه ۲۴ مهر با حضور سردار امیرعلی حاجی زاده فرمانده هوا فضا سپاه کشور در دانشگاه آزاد اسلامی قم برگزار شد. در پایان این کنگره از خانواده شهدای دانشجوی مدافع حرم دانشگاه های قم تجلیل شد. همچنین پیکر دو تن از شهدای گمنام دفاع مقدس در این مراسم تشییع شد.

منبع : خبرگزاری دانشجویان ایران - ایسنا

تاریخ : 1396/07/24
ساعت : 8:51 بعد از ظهر

نمایش «پرواز شماره ۷۴۵» با حضو جمعی از اهالی سینما و تئاتر و با تقدیم به کودکانی که در دوران جنگ زندگی می‌کنند، افتتاح شد.

منبع : خبرگزاری دانشجویان ایران - ایسنا

تاریخ : 1396/07/24
ساعت : 9:37 بعد از ظهر

بیرجند - ایرنا - معاون امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی از پرداخت تسهیلات ارزان قیمت به تعاونی های روستایی با اولویت اشتغال زنان روستایی خبر داد.


منبع : خبرگزاری جمهوری اسلامی

تاریخ : 1396/07/24
ساعت : 8:19 بعد از ظهر

زنان فعال روستاها در روز جهانی زنان روستایی، دیروز به سالن خوشه وزارت جهاد کشاورزی آمده بودند تا در نخستین «همایش نقش‌آفرینی زنان روستایی و عشایری کشور در توسعه پایدار» از برنامه‌های دولت برای اشتغال زایی در این حوزه مطلع شوند. معصومه ابتکار؛ معاون رییس‌جمهور در امور زنان نخستین سخنران این همایش بود.

منبع : اعتماد

تاریخ : 1396/07/24
ساعت : 3:30 صبح

وزیر جهاد کشاورزی گفت: بسیاری از ظرفیت‌ها در روستا مغفول مانده که زنان روستایی می‌توانند به عنوان عاملی برای پیوند این ظرفیت‌ها افزایش تولید و روانه آن به بازار نقش مؤثری ایفا کنند.

منبع : کیهان

تاریخ : 1396/07/23
ساعت : 8:48 بعد از ظهر

اردبیل - ایرنا- فرماندار نمین گفت: زنان سرپرست خانوار و تحصیلکرده بیکار در اولویت دریافت تسهیلات کم بهره اشتغال قرار دارند.


منبع : خبرگزاری جمهوری اسلامی

تاریخ : 1396/07/23
ساعت : 11:47 بعد از ظهر

وزیر جهاد کشاورزی از آمارهای مطرح شده درباره مهاجرت روستاییان به شهر ها انتقاد کرد و گفت: ما گاهی در ارائه آمار اشتباه می‌کنیم.

منبع : خبرگزاری میزان

تاریخ : 1396/07/23
ساعت : 3:43 بعد از ظهر

بانک کشاورزی با هدف فراهم کردن زمینه مشارکت بانوان در فعالیت‌های اقتصادی و اجرای مسئولیت های اجتماعی خود، طرح «بانوی ایرانی» را اجرا می کند.
منبع : خبرگزاری کار ایران - ایلنا

تاریخ : 1396/07/23
ساعت : 5:04 بعد از ظهر

بانک کشاورزی با هدف فراهم کردن زمینه مشارکت بانوان در فعالیت‌های اقتصادی و اجرای مسئولیت‌های اجتماعی خود، طرح «بانوی ایرانی» را اجرا می‌کند.

منبع : خبرگزاری دانشجویان ایران - ایسنا

تاریخ : 1396/07/23
ساعت : 4:16 بعد از ظهر
image

هادی ابوی دبیر کانون عالی انجمن های صنفی کارگران با اشاره به لغو ممنوعیت اخراج زنان کارگر گفت:بسیاری از زنان کارگر از خانواده های کم بضاعت هستند و برای تأمین هزینه های زندگی در کنار همسران خود فعالیت می‌کنند که ابطال این بخشنامه زمینه اخراج را فراهم کرده است.وی درباره ابطال بخشنامه «اخراج زنان کارگر در ایام مرخصی زایمان و دوران شیردهی (تا پایان دوسالگی کودک) به هر عنوان ممنوع است» از سوی دیوان عدالت اداری گفت: ابطال این بخشنامه زمینه اخراج کارگران زن را فراهم کرده است. وی بیان کرد:برخی از کارفرمایان هنگام انعقاد قرار داد با زنان کارگر ذکر می کنند که نباید باردار شود در غیر این صورت اخراج است که این موضوع خلاف سیاست های افزایش جمعیتی در کشور است.

منبع : خبرگزاری تسنیم

تاریخ : 1396/07/23
ساعت : 12:15 بعد از ظهر


تبلیغات

همایش ملی زن و روابط عمومی

مراقبت کودمان باشیم


صفحه اصلی  |   درباره ما  |   خبرنامه  |   تماس با ما
تمامی حقوق این سایت متعلق به خبربانو میباشد.
google plus linkedin rss instagram Telgram
Design By Rahyaft